O nás

Dovimex, s.r.o. je klientsky orientovaná obchodno-distribučná spoločnosť ktorá je na trhu už 13 rokov. Venujeme sa predaju sveteľných zariadení a dodávok kompletných riešení LED osvetlenia od svetelno-technického auditu, cez návrh osvetlenia až po inštaláciu. Špecializujeme sa najmä na priemyselné LED svietidlá, svietidlá do kancelárií, osvetlenie športovísk a verejné osvetlenie, kde pokrývame kompletnú ponuku svietidiel od nevýbušných svietidiel až po jednoduché svietidlá do skladov.

Keďže disponujeme širokou škálou svietidiel, nepresadzujeme iba nami vyrábané svietidlá, ale projekt osvetlenia vždy robíme na mieru zákazníka, za účelom dosiahnutia maximálnej úspory a rýchlej návratnosti investície.

Neostali sme iba pri svietidlách a vyvinuli sme systém automatizácie LED osvetlenia. V ponuke máme bezdrôtové aj drôtové riešenie automatizácie.

Naša spoločnosť pôsobí i v oblasti obnoviteľných zdrojov ako sú fotovoltaické elektrárne a s tým spojené solárne svietidlá, kogeneračné jednotky, vodné mikro zdroje a termické zariadenia na prípravu teplej vody a vykurovania.

 
 

AKO POSTUPUJEME

 • 1. Prvý kontakt

  Návšteva na mieste inštalácie je bezplatná a slúži na získanie informácií o Vašich požiadavkách, predstavách a očakávaniach. Zhodnotíme súčasný stav (v prípade obnovy osvetlovacej sústavy), pomery stavby, účel, orientáciu, prekážky, elektrickú inštaláciu a vypracujeme Vám projekt. Zadarmo.

 • 2. Návrhy a vizualizácie

  Na základe zistených informácií navrhneme svetelno-technický projekt, poradíme s osvetlením a návrh vyladíme tak, aby naše technické riešenia spĺňali Vaše predstavy a očakávania. Nové osvetlenie musí plniť svoj účel, bez kompromisov.

 • 3. Realizácia

  Realizácia je možná cez našu firmu, v prípade partnerstva s elektroinštalačnými spoločnostiami je inštalácia realizovaná väčšinou danou spoločnosťou. Samozrejmosťou je pomoc pri inštalácii a technická podpora.

 • 4. Záručný a pozáručný servis

  V priebehu trvania záruky ako i po jej uplynutí, sme pripravení poskytnúť odborný technický servis ako i služby spojené s údržbou osvetlenia – total productive maintenance (TPM).